PZBuk sponsorem Games Clash Masters!

PZBuk sponsorem Games Clash Masters!
© GamesClashMasters

PZBuk został dziś ogłoszony głównym sponsorem Games Clash Masters odbywających się już drugi rok z rzędu w Gdyni. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż łączna pula nagród przeznaczona na drugą edycję tego turnieju opiewa na 100 000 $. 
Co oznacza ta współpraca dla widzów, czy też samych zawodników? Polskie Zakłady Bukmacherskie planują szereg specjalnych działań dla fanów esportu w czasie trwania turnieju, lecz na ten moment nie posiadamy jeszcze żadnych informacji co to konkretnie będzie. Dodatkowo logotyp PZBuk będzie lokowane w trakcie każdej transmisji rozgrywek GCM oraz na scenie głównej, podczas trwania rozgrywek.
Ciekawa jest natomiast informacja dotycząca samego sponsora. Reklamuje się on jako portal charakteryzujący się intuicyjną obsługą, a przejrzysta strona serwisu oferuje kompleksową ofertę zakładów przedmeczowych, na żywo, zakładów esportowych oraz wydarzeń wirtualnych. PZBuk może się okazać wielkim konkurentem na polskiej scenie esportowej, lecz czy tak się stanie, na pewno czas pokaże.

Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.