Znamy kolejnego uczestnika Games Clash Masters. Będzie to brazylijska FURIA.

Znamy kolejnego uczestnika Games Clash Masters. Będzie to brazylijska FURIA.
©HLTV

Organizatorzy drugiej edycji Games Clash Masters ogłosili dzisiaj kolejnego uczestnika tegorocznego turnieju. Ku zdziwieniu i wielkiemu zaskoczeniu fanów i kibiców, którzy w tym roku również zawitają do Gdynia Arena, piątym zespołem okazała się brazylijska FURIA. Aktualna 9 drużyna na świecie i 1 w Brazylii, już 20 września rozegra swój pierwszy mecz w fazie grupowej GCM 2019. Warto zaznaczyć, że zawodnicy FURIA to bardzo młodzi i utalentowani gracze, którzy w krótkim czasie podbili zarówno brazylijską i ogólnoświatową scenę Counter Strike:Global Offensive. Ich ostatnim osiągnięciem jest pierwsze miejsce podczas EMF CS:GO World Invitational 2019, kiedy to brazylijczycy pokonali w finale Avangar wynikiem 3:1. Ta wygrana pozwoliła im zainkasować blisko 64000 $

Do tej pory poznaliśmy pięć z ośmiu zespołów, które powalczą już we wrześniu o trofeum Games Clash Masters 2019. Są to następujące drużyny:

  1. FURIA (Brazylia) 
  2. Illuminar Gaming (Polska) 
  3. Sprout (Niemcy) 
  4. x-kom AGO (Polska) 
  5. BIG Clan (Niemcy)
Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.