Sprout ponownie w Gdyni. Niemcy we wrześniu powalczą o 100 00 $.

Sprout ponownie w Gdyni. Niemcy we wrześniu powalczą o 100 00 $.
@GamesClashMasters

Zakończyły się zamknięte kwalifikacje na drugą, tegoroczną edycję odbywającego się w Gdyni turnieju Games Clash Masters. Niemcy ze Sprout, w finale rozgrywanych przez ostatnie dni kwalifikacji, pokonali hiszpański zespół grający pod banderą Movistar Riders. Oba zespoły spotkały się już we wcześniejszej fazie tych rozgrywek, konkretniej podczas meczu grupy A. Poprzednie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:11 dla Hiszpanów, jednak to Niemcy okazali się lepsi w finałowym starciu, które zakończyło się 2:1, na korzyść Sprout. Ostateczny wynik finału prezentuje się następująco: 

  • de_train - Sprout 9:16 Movistar Riders
  • de_nuke - Sprout 16:9 Movistar Riders
  • de_inferno - Sprout 16:10  Movistar Riders

W ubiegłym roku, Niemcy swoje poczynania na finałach lanowych w Gdyni, zakończyli na marnym, 7 miejscu, jednocześnie inkasując 1000 $. Tegoroczna, łączna pula nagród, opiewa na 100 000 $. Jesteśmy pełni nadziei, iż Niemcy podczas drugiej edycji GCM zaprezentują się lepiej, niż tak jak wspomnieliśmy, rok temu. Warto również wspomnieć, że Sprout, wygrywając zamknięte kwalifikacje dołączyło do x-kom AGO, Illuminar oraz BIG. W niedalekiej przyszłości poznamy ostatnie cztery zespoły, które będą walczyły o trofeum tegorocznej edycji turnieju. 

Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.