Teaser nowego championa w Paladins! + Darmowe championy i skórki!

Teaser nowego championa w Paladins! + Darmowe championy i skórki!

Niedawno na głównej stronie gry Paladins został opublikowany zwiastun nowego championa, a nową bohaterką w królestwie jest Imani: Ostatni strażnik! Tutaj możemy zobaczyć sam zwiastun naszej tajemniczej strażniczki: Zwiastun.

Sami twórcy postaci mówią, że jest jedną z ich najbardziej ambitnych dokonań. Imani jest potężnym magiem, który włada ogniem oraz lodem, która rzuca skomplikowane zaklęcia z silnymi ruchami inspirowanymi tymi w sztukach walki. Bohaterka serfuje po lodzie, napędzając się ogniem, co wydaje mi się bardzo ciekawym pomysłem. Kiedy przychodzi do jej super umiejętności, przywołuje ona smoka, którego kontruluje gracz! Sam smok zadaje obrażenia mroźnym ogniem (?), co wydaje się ciekawą i zastanawiającą mechaniką. Historia bohaterki kończy wątek "Dragon's Call", który sięga początku sierpnia. Jej wydanie w 2.01 zapoczątkuje nowy storyline tego sezonu.

Postać Imani, atmosfera, jaką bohaterka jest otoczona, jej umiejętności, oraz sama idea gameplay'u są zaskakująco ciekawe. Sam nie mogę się doczekać jej wydania i z niecierpliwością czekam do patcha 2.01, aby móc nią zagrać. Tym linkiem możecie zobaczyć przebieg tworzenia naszej znakomitej bohaterki!

Moce posiadane przez tę postać przypominają mi zdolności jednego z głownych bohaterów anime "Boku no Hero Academia", Todoroki'ego. Fakt, że jej zdolności są bardzo podobne do umiejętności bohatera z anime, sprawia, że jestem jeszcze bardziej podekscytowany na Imani, nie wiem jak wy, ale u mnie no na 100% będzie champion kupiony zaraz po wyjściu. 

               

W ramach bonusu chciałbym wam powiedzieć, że Hi-Rez w ramach HRX (Mistrzostwa świata w Paladins, oraz SMITE) dają nam szanse, aby odblokować 4 najnowszych championów Dredge'a, Koga'i, Furia'i i Khan'a razem ze skórkami i voice pack'ami! Zaoszczędzicie przy tym (jeśli nie posiadacie danych championów) 240000 złota, nie licząc skórek, które kosztują od 30000 do 60000 złota lub 200 kryształów + Voice Pack'i, które tak samo kosztują 200 kryształów. Jedyne co wystarczy zrobić to zalogować się do Paladins, lub jeśli jest się zalogowanym przez steam to wystarczy pobrać darmowe DLC, które znajduje się pod tym linkiemDodatek jest limitowany czasowo i będzie go można zdobyć wyłącznie między 16 listopada, a 15 grudnia, także śpieszcie się puki macie czas!

Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.