PGA już za cztery dni! Czego możemy się spodziewać?

PGA już za cztery dni! Czego możemy się spodziewać?
© PGA

Dokładnie tak. Tylko cztery dni dzielą nas od corocznego i największego w całej Wielkopolsce wydarzenia o tematyce gamingowej. Gwiazdy internetu, tysiące wystawców, gracze oraz cosplayerzy. Wszystko rozmieszczone w dziesięciu pawilonach, dostępne będzie dla widzów przez trzy dni.

Ciekawą atrakcją dla niejednego fana gier będą finały ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Najlepsze zespoły z naszego kraju, utalentowani zawodnicy, świetni trenerzy, zmierzą się ze sobą podczas międzynarodowych targów poznańskich o miano najlepszego zespołu w kraju. Towarzyszyć meczom będą na pewno wielkie emocje. Mówi się że odwiedzających można będzie liczyć w tysiącach, a nawet dziesiątkach tysięcy. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie. Dostępnych będzie wiele ciekawych stref, dla przykładu, jedna będzie opierała się na nowoczesnej technologii VR. Dostępnych będzie również wiele stanowisk Free2Play, gdzie będziemy mogli zmierzyć się z naszymi ulubionymi youtuberami, czy ze streamerami. Przykładem może być Leh lub izak, których będziemy mogli spotkać na stanowisku fortnite. I coś na co chyba każdy czeka - masa, masa i jeszcze raz masa konkursów z wartościowymi nagrodami.

Odwiedzicie Poznań? Będziecie na PGA? Nasi dziennikarze na 100% się tam pojawią. Was również nie może zabraknąć. Widzimy się w piątek!

Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.