Otwarta beta MTG Areny rusza już 27 września

Otwarta beta MTG Areny rusza już 27 września
© Wizards

Mamy dobrą informację dla wszystkich miłośników gry Magic: The Gathering Arena, gdyż to właśnie dnia 27 września tytuł oficjalnie przejdzie na model otwartej bety. Udostępniane wcześniej klucze przestaną być wymagane przy zakładaniu konta, a sam client produkcji będzie do pobrania całkowicie za darmo z oficjalnej strony wydawcy - Wizards of the Coast.

Zgodnie z harmonogramem przerwa poprzedzająca otwarcie serwerów dla szerszego grona rozpocznie się dnia 24 września, w tym samym czasie zostaną również tymczasowo zamknięte wszystkie oficjalne fora. Konta graczy uczestniczących w testach do tego momentu zostaną w pełni wyczyszczone z kart, natomiast wszelkie zakupione i wykorzystane wcześniej klejnoty (waluta nabywana w grze za realne pieniądze) zostaną zrefundowane.

mtgmasterpiece

W ramach nagrody za udział każdy gracz, który uczestniczył w zamkniętej becie zostanie obdarowany trzema limitowanymi kartami Planeswalkerów "Masterpiece" wysyłanych w formie kodów drogą mailową na adres przypisany do aktywnego konta. Ich miniaturki możecie zobaczyć powyżej.

W dniu otwarcia dla każdego zostanie dodatkowo udostępniony za darmo specjalny tryb gry Singleton, który ułatwi powracającym graczom uzupełnienie swojej kolekcji wirtualnych kartoników. Wcześniej dostęp do rozgrywek musieliśmy sobie wykupić za pomocą złota lub wspomnianych wcześniej kryształów.

Trzymamy kciuki za sukces produkcji!

Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.