Jak odebrać premium w Battlefield 1 za darmo?

Jak odebrać premium w Battlefield 1 za darmo?
©EA

Skończyły się testy wersji Beta gry Battlefield V, więc tak jak obiecało EA, każdy gracz posiadający Battlefield 1, otrzyma do niego Przepustkę Premium za darmo! Jak dodać tę przepustkę do swojego konta? W zasadzie wystarczą cztery proste kroki!

 1. Po uruchomieniu gry wyświetli nam się na ekranie wiadomość o rozdawanej graczom za darmo Przepustce Premium. Wystarczy kliknąć przycisk z napisem "zdobądź teraz".

  bf11

 2. Kliknąwszy guzik, gra przerzuci nas do głównego menu. Znajdując się w nim, należy najechać na obrazek z Premium Pasem znajdującym się nad dziennymi zadaniami i go kliknąć.

  bf12

 3. Przechodzimy zatem do płatności. Wedle życzenia możecie odebrać premium za pomocą swojej karty kredytowej, Paypala, czy Dotpay. Jeśli nie posiadacie konta bankowego, polecam wybrać opcję Paysafecard. Co ciekawe, nawet nie musiałem się logować na swoje konto Paysafecard, gdyż dodatek nic nie kosztuje.

  bf13

 4. Kiedy dobrze wykonaliście wszystkie kroki, wyskoczy wam na ekranie informacja o dodatku przypisanym do waszego konta Origin! Cieszcie się Przepustką Premium za darmo!

  bf14

Pssst... kiedy menu Origin (trzeci krok) się wam nie wyświetliło, musicie wyjść z gry i wejść w ustawienia na launcherze Origin, klikając w zębatkę obok przycisku "Graj".

ustawienai1

Będąc w ustawieniach, musicie włączyć funkcję Origin w grze, zaznaczając ptaszka w polu wyboru. Teraz wszystko powinno wam działać.

ustawienai2

Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.