Panorama UI już w CS:GO

Panorama UI już w CS:GO

Tak jest! Długo wyczekiwana Panorama UI trafiła w końcu do produkcji Valve. Wiele graczy już od dawien dawna wyczekiwała tej oto aktualizacji i ostatecznie, możemy przetestować (na ten moment w wersji beta) nowe uaktualnienie.

Zapewne ktoś nie wie czym jest wyżej wymieniona Panorama UI. Śpieszymy w takim razie z odpowiedzią. Głównym zamierzeniem tej aktualizacji jest uaktualnienie głównego wyglądu CS, lecz nie chodzi tutaj o mapy, hitboxy, czy tego typu rzeczy. Konkretnie chodzi o wygląd menu głównego, czyli tak zwanego interfejsu. Podobną, lecz o wiele mniejszą zmianę mogliśmy zaobserwować także w innej grze FPS, a konkretnie Rainbow Six: Siege. Tego typu zmiany są przyjemne dla oka, a w przypadku CS:GO z pewnością przyciągną sporą część fanów tego tytułu do ponownego zagrania w tę grę.

Valve po raz kolejny robi duży krok, który bardzo spodobał się społeczności. Liczymy na coraz więcej aktualizacji, które będą czynić grę lepszą, a także przyciągającą kolejnych, potencjalnych graczy. Jeżeli jesteście ciekawi jak w praktyce wygląda beta Panoramy UI, zapraszamy na oficjalną stronę Counter Strike: http://blog.counter-strike.net/index.php/2018/06/20482/

Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.