12/06/18: Nowa aktualizacja: CS:GO, CZ-75, M4A1-s, mirage

12/06/18: Nowa aktualizacja: CS:GO, CZ-75, M4A1-s, mirage

Dzisiejszej nocy na wszystkim dobrze znaną platformę dodana została nowa aktualizacja do gry CS:GO. Valve nieczęsto dodaje uaktualnienia do swoich gier, które są w stanie zadowolić wszystkich graczy. Od dawien dawna fani Steama wyczekują na obiecany tickrate 128, czy UI. Jednak to jeszcze nie tym razem.

W dzisiejszej aktualizacji VALVE skupiło się głównie na detalach. Mowa tutaj między innymi o zmianie zadawanych obrażeń przez CZ-75, czy ilości dodatkowych nabojów do M4A1-s. Zmianie uległo także kilka miejsc na mapach, a w szczególności na de_mirage. Mowa tutaj m.in. o głównym wejściu na bombsite B od strony atakującej, czy innemu wyglądowi ławki, zwanej inaczej “Forestem”. Zmiany są z pewnością ciekawe, pojawiło się kilka nowych detali, które z pewnością będą czymś miłym dla oka podczas samej rozgrywki. Więcej o samej aktualizacji możecie przeczytać na stronie hltv, gdzie szczegółowo, w języku angielskim została opisana właśnie ta aktualizacja. Link umieszczamy w tym miejscu: https://www.hltv.org/news/23936/csgo-update-with-cz-75-m4a1-s-mirage-changes

Kiedy pojawi się wyczekiwany tickrate lub platforma UI? Tego nie wie nikt, lecz krążą plotki, iż jest to kwestia kilku dni. Dlatego też: Stay Tuned!

Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.