K1CK - czas na comeback

K1CK - czas na comeback
© k1ck

K1ck jest jedną z najstarszych organizacji esportowych na świecie, a także najstarszą w Portugalii. Została założona w 1998 roku. Jak można się domyśleć, przez większość lat jej istnienia, w szeregach zasiadali Portugalczycy. Jak się jednak okazało, drużyna, która zasiliła szeregi tej organizacji, pochodzi z Ukrainy i Łotwy. Aktualny skład prezentuje się następująco: 

  • Sergey "starix" Ischuk
  • Vladyslav "arch" Svistov
  • Sergey "smike" Sklyarenko
  • Alexander "scoobyxie" Marynych
  • Nikolaj "kalinka" Rysakov 

Jest to kolejna organizacja, która czekała prawie pół roku, aby ktoś zasilił jej szeregi. Jak możemy zauważyć, zostali zakontraktowani gracze rozpoznawalni, którzy mają pewne doświadczenie. Jak mowa o doświadczeniu, najlepszym tego potwierdzeniem jest nowo wybrany kapitan, czyli starix. 30-latek swoją popularność zawdzięcza m.in. posadzie trenera w Na?Vi. Jest bardzo utytułowanym, zarówno trenerem, jak i zawodnikiem. Razem z Natus Vincere zdobył wiele doświadczenia, którym będzie mógł się podzielić z pozostałymi, młodymi członkami k1ck. Drużyna na pierwszy rzut oka wydaje się być niczym specjalnym, lecz z pewnością będą w stanie rywalizować z zespołami zarówno z tier 2, jak i tier 1. Życzymy powodzenia.

Podobne publikacje
Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.