GetSkill to internetowy platforma treningowa, stworzony z myślą o scenie e-sport. Platforma widnieje w sieci pod adresem internetowym GetSkill.pl. W ramach platformy realizowane są różne usługi tj. treningi, szkolenia, analizy oraz wiele więcej usług skierowanych do graczy i nie tylko. Co więcej, co warto podkreślić, w ramach przeprowadzanych szkoleń na platformie funkcjonuje e-sportowa redakcja dziennikarska.

Co daje platforma GetSkill?

Platformę treningową GetSkill, możemy określić narzędziem, które umożliwi pozyskanie informacji w tematyce e-sportu. Narzędzie skierowane będzie do każdej grupy zaawansowania, zaczynając już od początkujących, a kończąc na zawodowcach. Korzystając z GetSkill’a, dostaniemy dostęp do szerokiego zakresu usług, jakie oferuje, rozpoczynając od omówienia danej gry, kończąc na dokładnej analizie rozgrywki oraz zaplanowania rozwiązań, jakie możemy zastosować w danej sytuacji, w danym tytule.

Platforma treningowa GetSkill używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Więcej o zasadach.